Wildshell
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wildshell

Be careful... Feet are everywhere.


You are not connected. Please login or register

PATYK DREWNIANY

2 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1PATYK DREWNIANY Empty PATYK DREWNIANY Pon Mar 23, 2020 8:47 pm

Seba

Seba
Wódz Kamieni

TO JEST PATYK, DREWNIANY

2PATYK DREWNIANY Empty Re: PATYK DREWNIANY Pon Mar 23, 2020 8:51 pm

Seba

Seba
Wódz Kamieni

SEBA PRZYPEŁZŁ NA PATYK DREWNIANY BO TAK MU SIĘ CHCIAŁO. SEBA POSTANOWIŁ ZOSTAĆ NA PATYKU I POGRYŹĆ MECH, PONIEWAŻ W GRUNCIE RZECZY NIE BYŁ ZBYT INTELIGENTNY CO POWIEDZIEĆ WŁOŻYŁ ENERGIĘ W ROZWÓJ MUSKUŁÓW WIĘC JEGO NAJCZĘŚCIEJ WYPOWIADANYM ZDANIEM BYŁO "A W CZUŁKI CHCESZ?" I "DOSTANIESZ WPIERDOL" MECH MU NIECO CHROBOTAŁ W TARCE ALE W SUMIE TO NIE BYŁ ZŁY WIĘC SEBA SIEDZIAŁ TU DALEJ I PRZEŻUWAŁ MECH CZEKAJĄC NA KOGOŚ KOMU MOŻE WPIERDOLIĆ EWENTUALNIE JAKĄŚ ŁADNĄ ŚLIMACZYCĘ BO W KOŃCU NIE BYŁ PEDAŁEM JAKIMŚ CHOCIAŻ W SUMIE TO ŚLIMAKI TO OBOJNIAKI O MÓJ BOŻE CZY SEBA BYŁ GEJEM??????? Z TYMI ROZMYŚLANIAMI SEBA PRZEŻUWAŁ MECH

3PATYK DREWNIANY Empty Re: PATYK DREWNIANY Pon Mar 23, 2020 9:22 pm

Dżetruda

Dżetruda
Pani Wódy

Poszukiwania borowika trwały nadal. Czy z borowikiem było wszystko w porządku? Czy istniał wciąż w tym łez padole, czy też został brutalnie pożarty przez jakąś nieokrzesaną, niewrażliwą na piękno istotę i na wieki wieków zrzuconyw czeluści niebytu? W czeluści niepamięci? Dżetruda załkała na samą myśl o utracie grzyba, jednak zrobiła to dyskretnie. Nie była przecież jakąś cienką pizdą żeby się tak rozklejać, jak jakaś guma do żucia, która niedbale wypluta w stertę psich fekaliów, przyczepiła się do buta dozorcy i raz po raz, w akompaniamencie nieapetycznych mlaśnięć, przeżywa bliskie spotkania z kostką chodnikową, podczas gdy jej pracujący za najniższą krajową przewoźnik żwawo kroczy do najbliższego spożywczego po najtańsze wino, gdyż to jedyne co mu w jego smutnym życiu pozostało. Dżetruda była damą i koksem jednocześnie. Perfekcyjne połączenie, jak sernik i rodzynki.
Pełzła i pełzła, uważnie rozglądając się za jakimikolwiek oznakami, śladami wskazującymi na obecność grzyba.

4PATYK DREWNIANY Empty Re: PATYK DREWNIANY Pon Mar 23, 2020 9:28 pm

Seba

Seba
Wódz Kamieni

SEBA SE SIEDZIAŁ I PRZEŻUWAŁ MECH KIEDY ZOBACZYŁ ŻE PEŁŹNIE OBOK JAKAŚ ŚLIMACZYCA SEBA TO ŚLIMAK NA BABY WIĘC SZYBKO ŁADNIE PRZYLIZAŁ CZUŁKI I WZIĄŁ ODDECH
- TE LASECZKA CHCESZ TROCHE MCHU?? NAJLEPSZY MECH NA DREWNIANYM PATYKU - WRZASNĄŁ SEBA I NAPRĘŻYŁ KALORYFER WYPLUWAJĄC RESZTKI MCHU ŻEBY MU TARKA ŁADNIE WYGLĄDAŁA TROCHĘ SIĘ PRZY TYM OŚLINIŁ ALE LASECZKI NA TAKICH LECĄ - CHYBA ŻE JESTEŚ JEDNAK FACET TO NIE BO JA NIE JESTEM PEDAŁ - I TU ZNOWU DOCHODZIMY DO PYTANIA CZY JAKO OBOJNIAK SEBA BYŁ PEDAŁEM ALE CHWILOWO JEGO MÓZG NIE BĘDZIE TEGO PRZETRAWIAŁ BO WIDZIAŁ LASECZKĘ A SEBA LUBIŁ LASECZKI

5PATYK DREWNIANY Empty Re: PATYK DREWNIANY Pon Mar 23, 2020 9:51 pm

Dżetruda

Dżetruda
Pani Wódy

Z początku prawie dostała zawału, gdyż nie zauważyła tajemniczego osobnika dopóki ten nie przemówił, lecz po sekundzie zaskoczenia zarumieniła się uroczo, słysząc jego jakże miłą propozycję. Zalotnie zatrzepotała czułkami. Może i wyglądała, jakby jej rodzice byli rodzeństwem, ale piękno wewnętrzne i charakter liczą się bardziej.
- Bardzo chętnie.- zaszczebiotała swoim ponętnym jak tańczący goryl głosikiem, przysuwając się bliżej w stronę zacnie umięśnionego mięczaka. Z gracją małego jelonka skubnęła odrobinkę mchu (gdyż damie ładować pełnego ryja nie przystoi).
- Powiedz mi, kochaniutki.- zagadnęła, zwracając uwagę by wpierw usunąć zalegającą między jej wilczymi kłami zieleninę- Czy widziałeś tu gdzieś w okolicy zagubionego borowika?

6PATYK DREWNIANY Empty Re: PATYK DREWNIANY Wto Mar 24, 2020 12:13 am

Seba

Seba
Wódz Kamieni

LASECZKA BYŁA CHĘTNA NA WSPÓLNE JEDZENIE MCHU CO SEBA PRZYJĄŁ Z ZADOWOLENIEM KIEDY PRZYSUNĘŁA SIĘ DO NIEGO Z GRACJĄ JAK PRAWDZIWY DŻENTELMEN ALE TAKI NIE PEDALSKI PODSUNĄŁ JEJ NOGĄ NIECO ZIELONEGO POROŚLA - PANI SIĘ CZĘSTUJE ŚMIAŁO DUŻO TU TEGO - RZUCIŁ BO SKORO JUŻ SIĘ ZGODZIŁA ZJEŚĆ Z NIM MECH TO TRZEBA SIĘ Z DOBREJ STRONY PREZENTOWAĆ MATKA TO W NIEGO OD BACHORA WBIJAŁA KIJEM I GROŹBAMI KOTÓW
- BOROWIKÓW NIE WIDZIAŁEM ALE GDZIEŚ TAM Z BOKU ROSNĄ PSIAKI, JEŚLI LASECZKA WIDZI DESER W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI TO JA CHĘTNIE PRZYNIOSĘ, HEHE - OZNAJMIŁ ŚMIEJĄC SIĘ W TYPOWO SEBIXOWY SPOSÓB NIECO ZAGAPIAJĄC SIĘ NA SKORUPĘ ŚLIMACZYCY CO JEDNAK SZYBKO SKORYGOWAŁ ŻEBY GAPIĆ SIĘ TYLKO JEDNYM CZUŁKIEM BO TRZEBA BYĆ DŻENTELMENEM

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach